E-mail: gepab@gepab.cz | Tel: +420 602 787 436 

logo

barvy
Váš košík je prázdný

Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví - konkrétně v oblasti malířství a natěračství. Ať už se jedná o novou výstavby nebo rekonstrukci. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby.
 
Prodej syntetických nátěrů
Náš eshop Vám nabízí prodej veškerých syntetických systémů firmy INDUSTRY COATS CZ s. r. o. a to jak pro velké konstrukce ocelových hal tak i pro doplňkové konstrukce jako jsou např. zárubně, sloupky, dům, zahrada atd.
Nabízíme Vám bezkonkurenční ceny nátěrů vysoké kvality, které mnohdy převyšují známější výrobce a to nejen cenou, ale hlavně kvalitou.
Věříme, že si v naší nabídce sortimentu určitě vyberete a pokud si nevíte rady neváhejte nás kontaktovat prostřednicítvím emailu nebo na telefoním čísle 602168389.
 
Malířské a natěračské práce
Naše stavební firma Gepab se věnuje především malbě a nátěrům velkoplošných objektů, ale také doplňkových konstrukcí (např. zárubně, oplocení) nebo nátěrům dřeva (např. dřevěná obložení, trámy, repase dřevěných oken). Nabízíme bezproblémové provedení maleb a nátěru fasády, interiéru nebo doplňků ať už rodinného domku nebo průmyslové haly včetně veškerých administrativních úkonů. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Lakýrnické práce

Nabízíme moderní a kvalitní lakování jakékoliv plochy. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete poradit v oblasti lakýrnictví, neváhejte nás kontaktovat.


Tapetování
Naše společnost Vám nabízí velmi kvaltiní provedení. Máme dlouhodobé zkušenosti se všemi druhy tapet, včetně těch luxusních a velmi drahých.


Protipožární nátěry

Zajišťujeme protipožární nátěry, včetně certifikace. Našim cílem je poskytovat kompletní a vysoce profesionální služby v oblasti protipožárních nátěrů od návrhu, až po kolaudaci díla. Naši zaměstnanci jsou proškoleni pro práci s protipožárními nátěry ve vysoké kvalitě. Nabídka služeb je zaměřena na komplexní služby v oboru požární ochrany – revize korozního technika, kolaudační doklady, veškerá osvědčení, včetně certifikátů na materiál, který i dodáváme. Zajišťujeme konzultační a poradenskou činnost v oblasti požární bezpečnosti staveb s možností přímého působení v místě realizace konkrétní stavební akce na území celé ČR, technický dohled na stavbách a proměření hotového díla.

Certifikát o proškolení si můžete prohlédnout ZDE.

dole